Dziękujemy wszystkim rodzicom i dzieciom, którzy przygotowali wspaniałe wypieki na zbiórkę funduszy na stypendia. Udało nam się sprzedać wszystkie zgromadzone smakołyki i zebrać 762,90 zł.
Dziękujemy także tym, którzy przyłączyli się i wsparli naszą akcję. Jednocześnie zachęcam do dalszej pomocy na rzecz naszego programu stypendialnego.
Zbiórka na stypendia













