UROCZYSTE ZAKOŃCZENIE ROKU SZKOLNEGO 2024/2025 W KLASACH 4-7

W piątek o godzinie 11:00 odbyło się uroczyste zakończenie roku szkolnego dla klas 4-8. Był to czas podsumowań, podziękowań i pożegnań przed długo wyczekiwanymi wakacjami.
 
Dziękujemy wszystkim uczniom, nauczycielom i rodzicom za wspólnie spędzony rok pełen zaangażowania, pracy i sukcesów.
 
Życzymy Wam udanych, bezpiecznych i słonecznych wakacji. Do zobaczenia we wrześniu!