15 grudnia dwie klasy z Bajkowej Szkoły  (1c oraz 2a) wzięły udział w warsztatach plastycznych prowadzonych przez edukatorów z łódzkiej firmy “MŁODNIK – miejska osada rozrywki i edukacji”. Tematyka zajęć związana była ze zbliżającymi się świętami Bożego Narodzenia – uczniowie obu klas wykonali ozdobny stroik świąteczny z wykorzystaniem gałązek  i kolorowych bombek oraz upominek dla najbliższych – przepięknie pachnące  kawą i pomarańczami glicerynowe mydełka. Wszystko oczywiście wykonane zostało własnoręcznie (niekiedy z niewielką pomocą doświadczonych rąk) zatem śmiało można powiedzieć, że wyroby rękodzielnicze będą jedyne i niepowtarzalne. Z pewnością sprawią również radość obdarowany osobom.
W piątek kolejne dwie klasy wezmą udział w warsztatach plastycznych.