Światła zgasły, kurtyna opadła i kolejna, jedenasta już bajka wystawiana w naszej szkole przeszła do historii. Tym razem na deskach szkolnej sali gimnastycznej, która raz do roku zmienia się w teatr, wystawiany był “Kopciuszek”. Jak co roku w role aktorów – amatorów wcielili się szkolni pracownicy – zarówno “ciało pedagogiczne” jak i szkolny specjalista sztuki kulinarnej a także szef pływalni. Parę królewską kreował duet dyrekcji. Autorką przepięknej dekoracji jak zwykle była pani Beata Zarzycka a w przygotowania scenografii zaangażowani byli wszyscy pracownicy szkoły. Przedstawienie  miało wspaniałą oprawę muzyczną, za którą odpowedzialne były panie Magda Budka i Joanna Pawlak.
Żywiołowe reakcje zarówno najmłodszej widowni jak i starszych widzów, nie pozostawiają złudzeń co do tego, czy w przyszłym roku powstanie dwunasta bajka. Owacje na stojąco i niesłabnące zainteresowanie przedstawieniem, to gwarancja tego, że spotkamy się w przyszłym roku. Do zobaczenia za rok.