Tradycją już się stało, że pod koniec roku kalendarzowego w naszej szkole nauczyciele wraz z innymi pracownikami szkoły i pływalni przygotowują świąteczną inscenizację znanej baśni. Efektem tej współpracy była zaprezentowana w dniu 16 grudnia bajka o Królewnie Śnieżce i krasnoludkach. Szkolny spektakl pokazywano aż trzykrotnie. O godz. 900 widowisko oglądali uczniowie z klas I – III, o 1100 uczniowie klas starszych IV – VI, a o godz. 1700 bajkę mogli obejrzeć rodzice, absolwenci i sympatycy naszej szkoły. Swoją obecnością zaszczycił nas Wiceprezydent Miasta Łodzi – Tomasz Trela oraz przedstawiciele Wydziału Edukacji UMŁ i Rady Osiedla Zarzew. Ostatni pokaz z racji popołudniowej pory wyjątkowo podkreślał magiczną atmosferę bajkowej scenografii opracowanej przez nauczycielkę plastyki – panią Beatę Zarzycką. Całości dopełniała oprawa muzyczna, nad którą czuwała pani Magdalena Stępień – Budka i pani Joanna Pawlak.

Dzięki twórczemu zaangażowaniu wielu pracowników naszej szkoły mieliśmy przyjemność po raz jedenasty przygotować świąteczny upominek dla naszych uczniów.