Świetlica szkolna tętni życiem już od samego rana. Nasi uczniowie nie lubią nudy, dlatego ciekawie i aktywnie mogą tu spędzić czas. Nauczyciele dbają o to, aby dzieci dobrze się czuły i miło spędzały wolne chwile zarówno przed lekcjami jak i po zakończonych zajęciach.

Dzieci biorą udział w różnych warsztatach m.in. muzycznych, plastycznych, czytelniczych, tanecznych, kulinarnych itp. Uczniowie korzystają również z nowoczesnych metod edukacyjnych m.in. magicznego dywanu czy maty kolorowych dźwięków. Nigdy nie brakuje też czasu na swobodne zabawy w kącikach tematycznych, wspólnym graniu w gry planszowe z kolegami, zabawach przy muzyce z wykorzystaniem rurek bum bum, bądź po prostu odpoczynek po zakończonych lekcjach.

Jak tylko pogoda pozwoli dzieci wychodzą na świeże powietrze. Zabawy ruchowe na boisku szkolnym oraz placu zabaw to przecież samo zdrowie!