Obecnie w szkole uczy się ponad 400 uczniów o wszechstronnych zainteresowaniach i różnorodnych możliwościach psychofizycznych, w dziewiętnastu oddziałach klasowych. Na każdym poziomie nauczania jest jedna klasa integracyjna. Nad prawidłowym i harmonijnym rozwojem uczniów czuwają nauczyciele, w tym specjaliści: psycholog, logopeda, terapeuta i pedagodzy specjalni.

Obecnie  w szkole pracuje:

Nauczycieli dyplomowanych

Nauczycieli mianowanych

Nauczycieli kontraktowych

Nauczycieli stażystów

Rada Pedagogiczna to nauczyciele z dużym doświadczeniem i pasją do pracy z dziećmi, stale podnoszący swoje kwalifikacje.

95% z nich ukończyła dodatkowe studia podyplomowe.

Nasza szkoła jest typowym przykładem tego, że marzenia się spełniają.

Na uwagę zasługuje wprowadzenie do planu obowiązkowych zajęć Edukacji dla bezpieczeństwa – Uczymy się ratować. Uczniowie wszystkich klas uczestniczą w tych zajęciach, zdobywając umiejętności m.in. udzielania pierwszej pomocy.