Zakończenie roku szkolnego klas  I – III

Dnia 24 czerwca 2022 roku o godzinie 9.00 odbyło się uroczyste zakończenie roku szkolnego 2021/2022 klas I -III. Po wprowadzeniu sztandaru i odśpiewaniu hymnu państwowego głos zabrała pani dyrektor Małgorzata Staciwa, która podziękowała uczniom, nauczycielom, rodzicom i pracownikom za wspólne miesiące nauki i pracy oraz pogratulowała osiągniętych sukcesów. Następnie rozpoczęła się część artystyczna. Dzieci wprowadziły wszystkich w wakacyjny nastrój śpiewając letnie, gorące, pachnące plażą i morzem piosenki, wykonując taneczne układy i recytując wiersze. Na zakończenie uroczystości pani dyrektor złożyła wszystkim życzenia dobrego wypoczynku oraz radosnych i bezpiecznych wakacji. Wręczenie świadectw miało miejsce już w klasach wraz ze swoimi wychowawcami oraz rodzicami. Do zobaczenia w szkole we wrześniu! Miłego odpoczynku!