ŚLUBOWANIE KLAS PIERWSZYCH

Dnia 14 października 2022 roku odbyła się uroczystość ślubowania pierwszoklasistów.                89 uczniów z czterech klas pierwszych dołączyło do społeczności naszej szkoły. Dzieci wraz z nauczycielami przygotowały i zaprezentowały program artystyczny składający się z  piosenek i wierszy, chcąc udowodnić wszystkim zebranym, że w czasie dotychczasowego pobytu w szkole wiele już się nauczyli i są pełni zapału do zdobywania wiedzy. Zaproszeni rodzice z wielką dumą i wzruszeniem przyglądali się swoim pociechom. Po części artystycznej i wypowiedzeniu słów ślubowania pierwszoklasiści zostali  przez panią dyrektor pasowani  na uczniów naszej szkoły. Otrzymali legitymacje, pamiątkowe dyplomy i upominki wraz z życzeniami wielu sukcesów w edukacji szkolnej oraz gratulacje oficjalnego wstąpienia w mury szkoły. Mamy nadzieję, że uroczyste ślubowanie klas pierwszych na zawsze pozostanie w pamięci dzieci i ich rodziców.