Chwalimy się, bo jest Kim !
Nasi uczniowie z klas 2 i 3 brali udział w Ogólnopolskim Konkursie Przedmiotowym “Leon “. 56 osób wzięło udział w konkursie. Do wyboru był test sprawności zintegrowanej, z matematyki i języka angielskiego. I wśród naszych uczniów jest aż 10 laureatów konkursu. Aż 10 osób jest w pierwszej 10 na całą Polskę. Jesteśmy dumni.. z najlepszych, ale i również z tych, którzy próbują swoich sił.. testy to naprawdę duże wyzwanie dla najmłodszych uczniów. Jednak warto stawiać czoła i startować, bo testy sprawdzają wiedzę, rozwijają kreatywne myślenie i przygotowują nas do późniejszego przezwyciężania własnego strachu przed trudniejszymi sprawdzianami. Serdecznie gratulujemy wszystkim i jeszcze raz przypominamy naszych Laureatów.

Język Angielski klasa 2
1. Iga Łuczak 87% 5 miejsce