Święto Babci i Dziadka to niezwykły dzień – nie tylko dla dzieci ale przede wszystkim dla babc i dziadków. To dzień pełn radości, uśmiechów, wzruszeń i łez. Dnia 18 stycznia 2019 roku w sali teatralnej została zorganizowana uroczystość z okazji w/w święta, na którą licznie przybyli zaproszeni goście – Babcie i Dziadkowie uczniów klasy 2b. Dzieci, pod czujnym okiem nauczycielek, przygotowały dla zgromadzonej publiczności przedstawienie pt. “Czerwone Kapturki”. Widzowie ze wzruszeniem przypatrywali sie występom swoich wnucząt. Na koniec uroczystości dzieci wręczyły własnoręcznie wykonane upominki. Atmosfera tej uroczystości była wspaniała – to był naprawdę wyjątkowy dzień! Szczęśliwe i rozpromienione twarze Babć i Dziadków pokazały nam, jak ważne są takie spotkania i chwile spędzone wspólnie z wnukami. Serdecznie dziękujemy rodzicom, którzy pomogli w przygotowaniach do tego spotkania.