MAMY SREBRNY MEDAL

IGRZYSKA  DZIECI – FINAŁ WOJEWÓDZKI – PIŁKA RĘCZNA DZIEWCZĄT

W dniu 16 grudnia 2019 roku w hali „Relax” w Piotrkowie Trybunalskim odbył się Finał Wojewódzki – Igrzyska Dzieci w piłce ręcznej dziewcząt z udziałem SP 2 z Koluszek, SP 16 z Pabianic, SP 1 z Kutna, SP z Klonowa, SP z Makowisk oraz SP 149 z Łodzi.

II miejsce zajął zespół Szkoły Podstawowej nr 149 pokonując w fazie grupowej Szkołę Podstawową nr 2 z Koluszek w rzutach karnych 3 : 2 (w czasie podstawowym 6 : 6) oraz Szkołę Podstawową nr 16 z Pabianic 7 : 5.

W meczu finałowym ze Szkołą Podstawową nr 1 z Kutna odnotowano wynik 4 : 4, w rzutach karnych dziewczęta uległy  kutnowiankom 1 : 3.

Naszą szkołę reprezentowały następujące uczennice z klas VI: Patrycja Ignatowska, Iga Jaguś, Natalia Jędrzejczyk, Aleksandra Kałucka, Zuzanna Kaźmierczak, Nela Malinowska, Michalina Mysiak, Katarzyna Petrus, Hanna Połec, Aneta Rutkowska, Barbara Skura, Gabriela Wawrzyniak, Iga Wójcik;

Dziękujemy za walkę i serdecznie gratulujemy naszym medalistkom!