XIX ŁÓDZKI FESTIWAL BIBLIOTEK SZKOLNYCH POD HASŁEM „MUZYCZNE BARWY POEZJI” – ROZSTRZYGNIĘCIE KONKURSÓW (ETAP I –szkolny)

Łódzki Festiwal Bibliotek Szkolnych to wielkie święto młodych czytelników i nauczycieli bibliotekarzy łódzkich szkół. Uczniowie wszystkich etapów edukacyjnych stają w szranki zadań konkursowych, określonych w regulaminach. Szczegółowe regulaminy zostały zawarte w ogłoszeniu skierowanym do uczniów, nauczycieli i rodziców za pośrednictwem dziennika elektronicznego Librus.

Konkurs dla uczniów klas I – III pod hasłem: „Zaczaruj nutki”:

1. Antoni Trębacz kl. 1b

2. Alicja Kolasa kl. 1b

3. Ada Matuszkiewicz kl. Ic

Prace konkursowe wraz z kartą zgłoszenia do II etapu konkursu dostarczono do SP nr 160 w Łodzi. Ogłoszenie wyników konkursów na stronie ŁCDNiKP – 13 marca 2020 r.

(Wyróżnienia: Maja Kuberska, Lena Zwolińska, Nikloa Libera, Amelia Fiderek, Oliwier Korycki)

Konkurs dla uczniów klas IV –VI pod hasłem: Muzyczny tomik

Wyróżnienia: Karina Plewińska, Michał Szumigaj

Konkurs dla uczniów klas VII-VIII Spod hasłem : Dźwięki poezji – recytacja dowolnie wybranego utworu poetyckiego, w którym występują motywy muzyki.

1. Oliwia Lewandowska kl.8b – eliminacje na II etapie odbędą się dnia 26 lutego 2020 r. w SP nr 44

Gratulujemy i życzymy kolejnych sukcesów.