KONKURS THE BIG CHALLENGE

12 kwietnia 2021 uczniowie naszej szkoły po raz pierwszy wzięli udział w ogólnopolskim konkursie języka angielskiego „The Big Challenge”. Szkolnym koordynatorem konkursu była pani Anna Megre.

Konkurs  miał formę online i składał się z 55 pytań, na których rozwiązanie uczniowie mieli 45 minut. Sprawdzały one wiedzę z zakresu słownictwa, gramatyki, rozumienia tekstu pisanego, rozumienia ze słuchu, a także ogólną znajomość kultury krajów anglojęzycznych.

Do testu w naszej szkole przystąpiło 45 uczniów na 4 poziomach zaawansowania. Wyniki konkursu zostaną opublikowane 20 maja. Każdy z uczestników, bez względu na wynik, otrzymuje duży plakat przedstawiający znane miejsca z krajów anglojęzycznych oraz dyplom. Przewidziane są również inne nagrody niespodzianki. ?

Dziękujemy wszystkim uczestnikom tegorocznej edycji The Big Challenge! Zapraszamy za rok!