Biblioteka szkolna dołączyła do Ogólnopolskiego Programu dla Bibliotek „Biblioteka – dobre miejsce dla człowieka”. W trakcie roku szkolnego będziemy realizować działania proponowane przez organizatora programu czasopismo “Biblioteka w szkole”. Już teraz serdecznie zapraszamy do udziału w pierwszej akcji  “Klub Pożeraczy Książek”. W trakcie trwania akcji przeczytacie po pięć książek i zrealizujecie dwa wyzwania związane z czytaniem, a jednocześnie zdobędziecie kolejne poziomy wtajemniczenia! Za zebranie kompletu pieczątek na karcie “Klub Pożeraczy Książek” uczeń otrzyma tytuł „Mistrz Czytelnictwa” oraz rozlosujemy czytelnicze upominki. Karta „Klubu Pożeraczy Książek” do odebrania w bibliotece szkolnej.