Zapraszam wszystkich zainteresowanych uczniów do udziału w konkursie plastycznym, pt.Plakat Nauka z klasą Nauka z klasą. Organizatorem jest ogólnopolska sieć sklepów Kaufland. Uczestnicy mogą wygrać 20 tysięcy dla naszej szkoły, na zakup pomocy dydaktycznych. W konkursie należy wykonać pracę plastyczną pt. Jestem Ekobohaterem. Poniżej regulamin udziału w konkursie.

Prace Konkursowe:
• Zadanie konkursowe polega na przygotowaniu pracy plastycznej (plakat, rysunek) na temat „Jestem Ekobohaterem”, która obrazuje, w jaki sposób dzieci czy młodzież dbają o środowisko.
• Prace plastyczne muszą być dwuwymiarowe (płaskie, pozbawione elementów przestrzennych, wykonane horyzontalnie w poziomie).
• Prace muszą zawierać logo Organizatora.
• Każdy uczestnik może wysłać jedną pracę.
• Uczestnicy utrwalają Pracę Konkursową w jednym z następujących formatów: JPEG, GIF, PNG o rozmiarze nie większym niż 10 MB danych i przesyłają je do 24.10.2021 r. na adres mailowy madziabudzia@gmail.com
• Prace plastyczne powinny być Pracami Konkursowymi, co do których wyłączne prawa majątkowe oraz autorskie prawa osobiste przysługują uczniom Szkoły biorącej udział w Konkursie (zgodnie z zawartą umową licencyjną, której wzór stanowi załącznik nr 1 do Regulaminu).
• Nie powinny zawierać wizerunku jakichkolwiek osób fizycznych.
• Nie powinny zawierać elementów naruszających prawo, prawa lub dobra osób trzecich, dobre obyczaje, nawoływać do przemocy, nietolerancji, zawierać wulgaryzmów, treści obraźliwych ani treści reklamowych podmiotów trzecich.
• Nie powinny zawierać marek lub firm innych niż Organizatora.

• Prace Konkursowe mogą zostać zamieszczone na stronie www.naukazklasa.pl, w mediach społecznościowych Organizatora, a także mogą zostać wykorzystane przez Organizatora w inny sposób, np. w celach marketingowych, zgodnie z udzieloną licencją.
• Jury oceni Prace konkursowe z uwzględnieniem następujących kryteriów:
a) oryginalność prac,
b) kreatywność i pomysłowość Autorów Prac,
c) jakość wykonania prac,
d) oddanie w Pracy konkursowej tematyki konkursu
Każdy ze Zwycięzców Konkursu otrzyma nagrodę główną w wysokości 20.000 złotych na sfinansowanie potrzebnych dla Szkoły elementów wyposażenia służących uczniom w nauce, z zastrzeżeniem, że część środków pieniężnych Szkoła przeznaczy na zakup pomocy dydaktycznych związanych z ekologią, w tym np. mikroskopów, zestawów preparatów mikroskopowych, tablic dydaktycznych o tematyce ekologicznej, dotyczącej np. recyklingu, bioróżnorodności, multimedialnych atlasów przyrodniczych, filmów DVD związanych z ekologią

Poniżej link do strony konkursowej oraz do zapoznania się z logo firmy Kaufland https://firma.kaufland.pl/odpowiedzialnosc/nauka-z-klasa.html

Plakat Nauka z klasą

Zapraszam i życzę powodzenia, Magda Budka