Po raz kolejny   w dniu 29.10.2022   uczestniczyliśmy w kweście na rzecz ratowania zabytków Starego Cmentarza.

Pod opieką p. Joanny Tomporek – Przyckiej kwestowali uczniowie z klas: z 6c: Natalia Hanc, Paulina Lewandowska, Julia Pewińska, Zosia Połeć, Eliza Orlińska z 7a: Julia Bartnikowska , Adelajda Szulc, z 8b: Nikola Dawidzka, Nikola Kopeć, Magda Owczarz z 8a: Franek Andrzejczak.

Uporządkowaliśmy groby: rodziny Szczechowiczów, Czesława Przezpolewskiego oraz Walerego Panuszewskiego.

Członkowie koła  wolontariatu którego opiekunami są: p. Magdalena Nawrocka – Stępień i p. Robert Kobus-Puchała także aktywnie włączyli się w akcje – ich relacja na stronie wolontariatu.

Zaangażowanie uczniów miało przełożenie na to, że łodzianie chętnie wrzucali pieniądze do naszej puszki.

Serdecznie dziękujemy Naszej Młodzieży – Brawo Wy 😊

Liczymy na zaangażowanie i kontynuacje w kolejnym roku.