Na podsumowaniu roku sportowego 2021/2022 nasza szkoła została wyróżniona za zajęcie VI miejsca we współzawodnictwie sportowym w kategorii Igrzysk Młodzieży Szkolnej w roku szkolnym 2021/2022

Przedstawiamy naszych uczniów – medalistów

Pierwszy medal w tym roku szkolnym zdobyły nasze uczennice startujące w mistrzostwach Łodzi w piłce ręcznej. W finale rozegranym w dniu 14 listopada 2022r. nasza reprezentacja zajęła II miejsce i tym samym wywalczyła srebrny medal w Igrzyskach Młodzieży Szkolnej.
Oto skład naszych srebrnych dziewczyn: M. Kopycka – 8 a , R. Lachowska, Z. Pińkowska, A. Bartniak, P. Kowalczyk – 8 e, J. Jekiel, N. Gałązka – 8 d, J. Stasiak, K. Krzyżostanek – 8 b, H. Śmietańska, M. Kozłowska – 7 c, K. Charniauskaya- 6 d

Drugi medal zdobyli chłopcy, którzy pokonali na swojej drodze wszystkie startujące reprezentacje szkół podstawowych w Łodzi i wywalczyli złoty medal i I miejsce w mistrzostwach Łodzi w piłce ręcznej – Igrzyska Dzieci, które odbyły się 30 listopada 2022r w hali KS Anilana.
Skład naszej drużyny stanowili następujący uczniowie: S. Kaczmarek, W. Kubicki – 7 a, G. Dużyński, A. Moława, A. Porada, K. Szczegielniak, M. Ziółkowski – 6 d, L. Frant, A. Pomykała, M. Stefko – 6 c, I. Czubak- 5 c, Sz. Zwoliński, P. Machała – 4 b

Trzeci medal wywalczyły nasze uczennice startujące w dniach 27-28.10.2022r . w mistrzostwach Łodzi w tenisie stołowym – Igrzyska Młodzieży Szkolnej.
Uczennice Z. Gapińska – 8 a oraz J. Gurok – 8 c wywalczyły złoty medal i I miejsce wśród szkół łódzkich.

Czwarty medal dla naszej szkoły wywalczyły uczennice z klas V-VI w mistrzostwach Łodzi w piłce ręcznej- Igrzyska Dzieci. W dniu 7 grudnia 2022r w hali ChKS nasze szczypiornistki wywalczyły srebrny medal i II miejsce wśród szkół łódzkich.
Oto skład naszych srebrnych dziewczyn: J. Glajcher, L. Kobza. M. Bilska, A. Szulc, J. Barnikowska – 7 a, M. Michalska-7 c, P. Łoś- 6 b, P. Lewandowska, J. Pewińska- 6 c, M. Zawitkowska, J. Pachnicka- 6 d, N. Libera -6 a, Z. Wiernik- 5 a

Sztafety biegowe

Ponadto uczniowie naszej szkoły z dużymi sukcesami startowali także w mistrzostwach Łodzi w sztafetowych biegach przełajowych.
Uczennice z klas VII-VIII wywalczyły VI miejsce w mistrzostwach Łodzi w tej kategorii.
Skład naszej sztafety to: A. Kacalak, A. Łuczak – 8 a, N. Dawidzka, J, Stasiak 8 b, J. Jekiel 8 d, R. Lachowska, Z. Pińkowska – 8 e.

Natomiast w kategorii dzieci młodszych nasze dziewczęta wywalczyły V miejsce w składzie : P. Błęcka – 4 a, L. Krakus – 5 a, J. Marciniak, L. Pachnicka- 5 c, J. Pewińska- 6 c, J. Bartnikowska – 7 a.

Chłopcy zajęli VI miejsce występując w następującym składzie: N. Olejniczak- 4 d, I. Czubak 5 c, G. Dużyński J. Gałka – 6 d, Sz. Jaworski – 7 a, L. Gurok, M. Lipnicki – 7 b.

Gratulujemy wszystkim reprezentantom naszej szkoły oraz życzymy sukcesów w kolejnych startach.