Z dnia 9 na 10 listopada klasa II a uczestniczyła w szkolnym nocowaniu. Dzieci i nauczycielki integrowały się podczas wspólnych zabaw. Wszystko zaczęło się od dyskoteki, podczas której dzieci straciły trochę energii. Okazało się, że uczniowie znają wszystkie polskie przeboje – zarówno najnowsze jak i nieco starsze. Następnie wspólnie przygotowali kolację, którą z wielkim apetytem zjedli. Kolejnym punktem programu były gry i zabawy planszowe oraz nocne wyjście na teren szkoły z latarkami. Po toalecie wieczornej wszyscy oglądali film. Najciekawszym doświadczeniem okazał się jednak nocleg. Po krótkim śnie przyszedł czas na wspólne śniadanie. Wszyscy bawili się świetnie i już nie mogą doczekać się kolejnego nocowania.