W tłusty czwartek (16 lutego) odbył się w naszej szkole długo oczekiwany bal karnawałowy zorganizowany przez Samorząd Uczniowski dla klas IV–VIII w ramach akcji integrującej społeczność.

Uczniowie licznie przybyli i wspaniale się bawili😊. Wszyscy chętnie wzięli udział w przygotowanych atrakcjach, wykazując się przy tym kreatywnością i zaangażowaniem. Z tego powodu organizatorzy mieli duże trudności z wyłonieniem zwycięzców w konkursach na najlepszy kostium czy stylizację
i dlatego oprócz głównych nagród przyznano wiele dodatkowych. Dużą popularnością cieszyły się rozmaite gry i zabawy. Szczególny entuzjazm młodszych uczestników wzbudziła zabawa „gorące krzesło”😊.

Ten bal na długo pozostanie w naszej pamięci!