Gromkie brawa, słodkości, czekoladki, tulipany i radość, to chwile, które na długo zapamiętają uczniowie naszej szkoły, rodzice i Dyrekcja Domu Kultury Zarzewie. Dnia 18 maja z okazji Dnia Mamy zaproszeni goście mieli jedyną okazję obejrzeć humorystyczne przedstawienie zaprezentowanie przez dzieci. Sala Domu Kultury wypełniła się po brzegi. Od dawna nie widziano tu takich tłumów. Reklama występu na FB i stronie internetowej Domu Kultury odniosła oczekiwany skutek. Dla artystów to był debiut, więc trema towarzyszyła prawie wszystkim, ale tylko do momentu, kiedy pierwsze dźwięki, kroki i słowa wręcz oczarowały publiczność. Czas prób był także okazją do wspaniałej zabawy, nauki i zawiązywania nowych przyjaźni.

Dziękujemy Dyrekcji Domu Kultury Zarzewie za współpracę, a młodym artystom gratulujemy.

Zapraszamy do obejrzenia fotograficznej relacji z wydarzenia.