Z dumą ogłaszamy, że nasi uczniowie, zawodnicy szkolnego klubu UKS SP149 Łódź zostali najlepsi w województwie łódzkim !!!
Drużyny 12 i 13-latków po rocznej !!! rywalizacji w piątek 20.10.2023r. pokazali, że nie ma na nas mocnych.
Pokonaliśmy wszystkie czołowe kluby i szkoły pływackie w naszym regionie !!!
Drużyna 13-latków w składzie:
Julia Bartnikowska, Magdalena Cieślak, Antoni Porada, Jan Gałka, Jan Grzybowski, Paweł Kubiak, Szymon Jaworski, Fabian Gładki

Drużyna 12-latków w składzie:
Liliana Krakus, Lena Firlit, Julia Marciniak, Magdalena Lesiak, Leonard Grobelski, Krzysztof Pawlak, Jan Sobczyk

Dodatkowo Nataniel Olejniczak został najlepszym zawodnikiem rocznika 2012 w województwie.
Antoni Porada w indywidualnej klasyfikacji generalnej zdobył 3 miejsce.
Serdecznie gratulujemy i nie spoczywamy na laurach, bowiem już 13.11.2023 rozpoczynamy kolejną serię rywalizacji o najwyższe trofea.
Zainteresowanych odsyłamy do strony UKS, gdzie można zapoznać się ze szczegółowymi relacjami i wynikami zawodów
www.facebook.com/ukssp149lodz