Finał szkolnego konkursu dla klas drugich MISTRZ TABLICZKI MNOŻENIA

08.04.2024r. w naszej szkole odbył się finał konkursu matematycznego dla klas drugich ,,Mistrz Tabliczki Mnożenia”. Celem konkursu było rozwijanie zainteresowań matematycznych, inspirowanie uczniów do doskonalenia znajomości tabliczki mnożenia oraz kształtowanie umiejętności rywalizacji i radzenia sobie ze stresem. Rozgrywki odbyły się w II etapach. W I etapie z każdej klasy wyłoniono najlepszych uczniów, w II etapie uczniowie z klas drugich rywalizowali między sobą.

Wyniki konkursu:

1 miejsce: Iga Łuczak klasa 2a – uczennica zdobyła maksymalną ilość punktów i tym samym została MISTRZEM TABLICZKI MNOŻENIA w klasach drugich.

2 miejsce: Inga Bartuzel klasa 2c

3 miejsce: Jakub Grzelak klasa 2c i Oskar Dubert klasa 2d

4 miejsce: Aleksander Grobelski 2b i Antoni Rudnicki Klasa 2c

5 miejsce: Wiktoria Czech klasa 2b

6 miejsce: Aurelia Klimt 2d

7 miejsce: Inka Matusiak 2d

8 miejsce: Oliwia Strożek 2a i Maja Kwiatkowska 2b

9 miejsce: Zofia Wesołowska 2a i Kornel Wieczorek 2c

Finaliści konkursu otrzymali pamiątkowe dyplomy i nagrody.

Gratulujemy i życzymy dalszych matematycznych sukcesów!

Organizatorzy konkursu: Marzanna Gąsieniec, Grażyna Jarmołowska, Anna Wójcik i Anna Majewska