Konkurs recytatorski pt. „Kolorowa jesień w poezji”.

27 października 2023 r. w naszej szkole odbył się szkolny konkurs recytatorski klas drugich pt. „Kolorowa jesień w poezji”. Po wstępnych eliminacjach w drugich klasach do konkursu zgłoszono 3 uczniów z każdej drugiej klasy. Komisja konkursowa miała bardzo trudne zadanie, ponieważ wszyscy z dużym zaangażowaniem recytowali wybrane przez siebie wiersze. Na uwagę zasługują również piękne, jesienne stroje, w których wystąpili uczestnicy. Tuż przed ogłoszeniem wyników uczniowie klasy 2a zaśpiewali piosenkę o jesieni.

A teraz czas na wyniki:

I miejsce zajęli: Marta Wyszomirska (2a –Marta recytowała wiersz napisany przez swoją mamę) i Michał Jankowski (2b)

II miejsce: Magdalena Śpiewak (2c) i Wiktoria Włuka (2d)

III miejsce: Oliwia Strożek (2a) i Anna Nadziejko (2c)

Wyróżnienia otrzymali: Iga  Łuczak (2a), Maja Kwiatkowska (2b), Liliana Czajkowska (2b), Inga Bartuzel (2c), Bartosz Kowalczyk (2d) i Maciej Ziembiński (2d).

Wszyscy uczestnicy otrzymali dyplomy i nagrody.

Gratulujemy i życzymy powodzenia w kolejnych konkursach!

Organizatorzy: Marzanna Gąsieniec, Grażyna Jarmołowska, Anna Wójcik i Anna Majewska