Nasza szkoła włączyła się w obchody tygodnia biblioterapii organizowanego przez Polskie Towarzystwo Biblioterapii. Od 14 do 18 listopada w klasach II i III odbyły się zajęcia czytelnicze z elementami biblioterapii. Na zajęciach dzieci wysłuchały kilku opowiadań zawartych w książce „Wielka księga superskarbów. To, co naprawdę się liczy” -Susanna Isern. Wspólne  rozmowy uświadomiły nam, że każdy z nas ma coś, co jest dla niego ważne. Dla jednych kwestie materialne, będą bardziej istotne, dla innych najważniejsze skarby to te niematerialne, których nie można kupić jak rodzina, miłość, czas, przyjaciele. Na zakończenie spotkań każda klasa wykonała swoją Wielką Księgę Super Skarbów. Zajęcia bardzo spodobały się dzieciom i będą kontynuowane w kolejnych miesiącach.