Szanowni Państwo – Drodzy Rodzice, Babcie, Dziadkowie i wszyscy pozostali członkowie rodzin naszej szkolnej społeczności!

Wieloletnią tradycją naszej szkoły jest wystawienie Bajki w okresie poprzedzającym Święta Bożego Narodzenia. Tradycji musi stać się zadość!!!

Serdecznie zapraszamy więc Wszystkich Państwa i Wasze Rodziny na szkolną Bajkę Bożonarodzeniową
“Królewna Śnieżka”, którą wystawią pracownicy szkoły.

Przedstawienie zgodnie z kalendarzem odbędzie się 15.12.2023 r. w sali gimnastycznej, w trzech odsłonach:

• o godz. 8.30 dla klas I-III,
  • o godz. 11.00 dla klas IV-VIII.

Natomiast świąteczne widowisko otwarte dla szerszej publiczności będzie miało miejsce o godz. 17.00 tego samego dnia.

Bilety w cenie 15 zł można nabyć poprzez wychowawców klas oraz w sekretariacie szkoły (w godzinach jego pracy) bądź w dniu spektaklu od godziny 16.15 w kasie przed wejściem do szkoły.
Gorąco zapraszamy do wspólnego świętowania.

Nie może Państwa zabraknąć!

Danuta Wiśniewska
wraz ze wszystkimi Pracownikami Szkoły