PROCEDURA ZAPISÓW – PÓŁKOLONIE – Zima 2024

1. Zapisy rozpoczynają się 2 stycznia 2024 r. o godz. godz. 18
  2. Uprawnionymi do udziału w półkoloniach są dzieci zamieszkałe na terenie Miasta Łodzi, które w roku szkolnym 2023/2024 są uczniami klas I-VI
  3. Udział w półkoloniach jest odpłatny i wynosi odpowiednio:
  • 40 zł za jeden dzień pobytu w przypadku szkół podstawowych i szkół podstawowych specjalnych
  • 60 zł za jeden dzień pobytu w przypadku placówek pracy pozaszkolnej oraz szkół podstawowych na terenie których zlokalizowane są pływalnie
  1. Zapisanie uczestnika odbywa się elektronicznie za pośrednictwem dedykowanego systemu: https://uml.lodz.pl/ferie-miejskie-2024/ poprzez wypełnienie i przesłanie zgłoszenia (uczestnik półkolonii może zostać zapisany na dowolną liczbę tygodni).
  2. Rodzic/opiekun od dnia 12.12.2023 roku sporządzą zgłoszenie dla każdego dziecka oddzielnie, określając trzy preferencje.
  3. W okresie od dnia 2 stycznia o godz. 18  do dnia 4 stycznia  godz. 18 rodzic przesyła zgłoszenie.
  4. O przyjęciu na półkolonie decyduje kolejność zgłoszeń.
  5. Warunkiem zakwalifikowania się do udziału w półkoloniach jest pozytywna weryfikacja przyjętego zgłoszenia przez Organizatora wypoczynku oraz wniesienie opłaty w ciągu 48 godzin od momentu uzyskania informacji o wstępnym zakwalifikowaniu.
  6. Rodzic/opiekun za pośrednictwem poczty e-mail otrzyma informacje o wstępnej kwalifikacji bądź braku miejsc we wszystkich wybranych placówkach.
  7. W przypadku niezakwalifikowania się przez uczestnika z powodu: braku miejsc lub nie wniesienia opłaty, zgłoszenie można edytować i ubiegać się o zakwalifikowanie podczas rekrutacji uzupełniającej
  8. Rodzic/opiekun prawny uczestnika zakwalifikowanego na półkolonie ma obowiązek:

wydrukować (dokumenty wygenerują się w systemie), wypełnić i podpisać dokumenty związane z uczestnictwem w półkoloniach (na każdy turnus oddzielny komplet) oraz dostarczyć je Organizatorowie najpóźniej w dniu rozpoczęcia turnusu. Jeśli rodzic dysponuje kwalifikowanym  podpisem elektronicznym może uwierzytelnić dokumenty za pośrednictwem systemu.

1. W przypadku rezygnacji z udziału w półkoloniach, Organizator dokonuje zwrotu wpłaconych środków tylko w sytuacji zgłoszenia rezygnacji na minimum trzy dni robocze przed rozpoczęciem turnusu.

Z uwagi na poniesione przez Organizatora koszty związane z zakupem wyżywienia i biletów wstępu, nie ma  możliwości ubiegania się o zwrot kosztów po wyżej określonym terminie oraz w przypadku pojedynczych nieobecności.

12.12.2023 – 2.01.2024 godz.: 17  – Rodzice przygotowują zgłoszenia w systemie

2.01.2024 godz.: -18:00 – rozpoczęcie wysyłania zgłoszeń

2.01.2024 godz.:18:00 – 4.01.2024 godz.:18 Rodzice wysyłają zgłoszenia, system kwalifikuje zgłoszenia. Rodzice otrzymują informację (wysyłaną przez system), że zostali wstępnie zakwalifikowani do udziału w półkoloniach w SP 000, turnus:…… Warunkiem uczestnictwa jest dokonanie wpłaty (w ciągu 48h roboczych) i akceptacja Organizatora.