21 grudnia w klasie 3c odbyła się klasowa Wigilia. Na  każdego trzecioklasistę czekał upominek od Mikołaja – w tym roku po raz pierwszy uczniowie losowali osobę, dla której przygotowali prezent – niespodziankę.  Emocje, które towarzyszyły rozpakowywaniu podarunków sięgnęły zenitu! Najważniejsze jednak, że na twarzach wszystkich zagościł szeroki uśmiech. Spotkanie uczniowie 3c rozpoczęli od  złożenia życzeń i podzielenia się opłatkiem, następnie nastąpiła degustacja  poczęstunku przygotowanego przez Rodziców. Po tych atrakcjach naszedł czas na jeszcze jedną – warsztaty plastyczne, podczas których przygotowane zostały ozdoby świąteczne dla najbliższych. Na zakończenie pełnego emocji dnia uczniowie obejrzeli prezentację na temat zwyczajów i tradycji bożonarodzeniowych.