Za nami druga edycja warsztatów Euroweek. W dniach od 27 lutego do 2 marca uczniowie klas 7 i 8 naszej szkoły mieli okazję uczestniczyć w tych niecodziennych lekcjach języka angielskiego. Tym razem zatrzymaliśmy się w Międzygórzu.

Euroweek jest programem edukacyjnym dla dzieci i młodzieży w wieku szkolnym, który ma na celu doskonalenie umiejętności językowych w zakresie języka angielskiego oraz kształtowanie zdolności przywódczych uczestników. Ponadto program rozwija inteligencję, tak potrzebną uczniom w szybko zmieniającym się świecie, uczy wielokulturowości, komunikacji społecznej oraz rozwija kreatywność.
Zajęcia prowadzone były przez wolontariuszy z Gruzji, Indii, Meksyku, Niegrii oraz Indonezji.

Wracamy tam w kolejnym roku szkolnym. Już odliczamy dni do tej niezwykłej przygody!