Podsumowanie międzyszkolnych konkursów czytelniczo-plastycznych „Moja Paczka Tolka Banana” oraz „Moja okładka wybranej książki Adama Bahdaja w 100 lecie jego urodzin”

Konkursy „Promocji czytelnictwa” w ramach projektu współfinansowanego z Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego zorganizowane przez Stowarzyszenie Edukacja PraktycznaT.K.K.
Konkurs indywidualny „Moja okładka wybranej książki Adama Bahdaja w 100 lecie jego urodzin”. Celem konkursu było rozpowszechnianie wśród uczniów twórczości Adama Bahdaja w 100 lecie jego urodzin. Zadaniem uczestników konkursu było zaprojektowanie okładki do książki, której autorem był Adam Bahdaj.

Nazwiska laureatów konkursu:

I miejsce ex aequo:

Julia Stasiak 4b

Jakub Heleniak 5c

Konkurs „Moja Paczka Tolka Banana”. Celem konkursu było rozpowszechnianie wśród uczniów twórczości Adama Bahdaja w 100 lecie jego urodzin. Zadaniem uczestników było sportretowanie w dowolnej technice plastycznej swojej grupy przyjaciół pomagających potrzebującym osobom.

Nazwiska laureatów konkursu:

I miejsce

(Dawidzka Nikola, Kopeć Nikola, Kowalska Natalia, Nicińska Julia, Ruszczyk Zuzanna, Stasiak Julia, Żołek Katarzyna – kl. 4b)

Laureaci obydwu konkursów otrzymali pamiątkowe dyplomy oraz nagrody.

Wszystkim uczestnikom dziękujemy za udział w naszych konkursach,
a laureatom gratulujemy zwycięstwa.