1 lutego sala teatralna stała się miejscem spotkania uczniów klas starszych. Inicjatorem wydarzenia był Samorząd Uczniowski, który zaprosił szkolną społeczność do dyskusji nt wyeliminowania internetowej nienawiści z codziennego życia. Piątkowe spotkanie młodzieży dotyczyło uświadomienia sobie, jak bardzo oddalamy się od siebie spędzając czas z telefonem w ręku. Projekt, którego pomysłodawcami są sami uczniowie, ma skłonić młodych ludzi do refleksji na temat wzajemnych relacji międzyludzkich, jego celem jest zachęcenie do powrotu do wzajemnych i bezpośrednich relacji towarzyskich. Spotkanie /pierwsze z zaplanowanych na drugie pólrocze/  prowadzili uczniowie Maja Markowska, Maciej  Łukaszewski i Bartosz Stanisławski a w działaniach wspierali ich opiekunowie SU. Cieszymy się, że młodzi ludzie nie boją się podejmować dyskusji na ważne i trudne tematy.