MISIOWE OPOWIEŚCI Z TEATRZYKIEM KAMISHIBAI

25 listopada świętowaliśmy Światowy Dzień Pluszowego Misia.
Z tej okazji w bibliotece szkolnej na wszystkich uczniów przez trzy kolejne dni na długich przerwach czekało przedstawienie teatrzyku kamishibai, którego głównym bohaterem był niedźwiedź brunatny.

Każdy uczeń, który chciał uczestniczyć w spotkaniu, musiał samodzielnie przygotować sobie bilet wstępu z wizerunkiem misia na biblioteczne przedstawienie.

Uczniowie klas starszych aktywnie włączyli się w akcję. Sami wcielali się w rolę aktorów i czytali swoim kolegom. Kontrolowali również bilety. Dla bibliotecznych pomocników zostały specjalnie przygotowane identyfikatory.

W Misiowych Opowieściach z Teatrzykiem Kamishibai uczestniczyli wszyscy uczniowie klas młodszych od I do III, którzy odwiedzili wraz z wychowawcami bibliotekę szkolną, oraz chętni uczniowie z klas starszych.