Informacja dla uczniów Bajkowej Szkoły
Rozpoczęcie roku szkolnego 2021/22 odbędzie się 1 września w budynku Bajkowej Szkoły. Inauguracja roku szkolnego przebiegnie w dwóch turach.
I tura – klasy 1c i 2a – godzina 9.00
II tura- klasy 1a oraz 1b – godzina 9.30
Przypominamy, że uczniów obowiązuje w tym dniu strój galowy ( biała bluzka oraz spódnica/ spodnie w granatowym lub czarnym kolorze) oraz zgodnie z zaleceniami MEN i GIS maseczki ochronne na twarz.
Prosimy, aby dzieciom w tym ważnym dniu towarzyszył tylko jeden opiekun.
Na spotkaniu z wychowawcami uczniowie otrzymają plan lekcji.
Na najbliższe dni prosimy, aby każda dziecko było wyposażone w piórnik z przyborami do rysowania oraz strój na zajęcia gimnastyczne (biała koszulka,  granatowe lub czarne spodenki,  skarpetki oraz obuwie z jasną, gumową podeszwą). Każdy uczeń powinien posiadać również butelkę/ bidon z napojem oraz pojemnik z drugim śniadaniem. W strefach wspólnych (korytarz szkolny) zalecane jest stosowanie maseczek, które Państwo zapewniacie swoim dzieciom.
Pozostałe informacje dotyczące funkcjonowania uczniów klas pierwszych w szkole przekazane zostaną przez wychowawców na pierwszym zebraniu z rodzicami.
Zebrania odbędą się w dwóch turach:
I tura –  8 września ( środa) godzina 17.00 – klasy 1 a i 1b
II tura – 9 września  (czwartek) godzina 17.00 – klasy 1c oraz 2a.
Obecność Rodziców ( bądź opiekunów prawnych) na zebraniach jest obowiązkowa.