Szkolne Koło Wolontariatu oraz Koło Caritas przyłączyło się do akcji „Adwentowe drzewko serc”, organizowanej przez Caritas przy parafii Trójcy Przenajświętszej, na terenie której znajduje się nasza szkoła. W pierwszą niedzielę Adwentu przygotowane przez nas serduszka z wypisanymi imionami dzieci i ich marzeniami o świątecznych prezentach zawisły na adwentowym drzewku w kościele. Wierni wybrane serca wezmą do domów i przygotują paczki świąteczne dla potrzebujących uczniów. Wierzymy,że w tym pięknym świątecznym czasie spełnią się te zapisane marzenia i na dziecięcych buziach pojawi się uśmiech. W imieniu Szkolnego Koła Wolontariatu, Koła Caritas, dzieci i ich rodzin składamy darczyńcom serdeczne podziękowania i życzymy błogosławionych Świąt Bożego Narodzenia.
Opiekun Szkolnego Koła Wolontariatu i Szkolnego Koła Caritas Ewelina Augustyniak