W dniach od 19 do 23 marca uczniowie naszej szkoły po raz pierwszy mieli okazję uczestniczyć w warsztatach Euroweek. Były to wyjazdowe warsztaty języka angielskiego, które odbyły się w malowniczej miejscowości – Długopole Dolne. Podczas wyjazdu uczniowie przede wszystkim szlifowali umiejętności komunikacyjne w zakresie języka angielskiego, ale także kreatywność, pracę w grupach czy wystąpienia publiczne. Warsztaty były także doskonałą okazją do kształtowania umiejętności interpersonalnych, zawarcia nowych przyjaźni, ale przede wszystkim dobrej zabawy. Zajęcia prowadzone były przez wolontariuszy z Turcji, Gruzji, Indii czy Meksyku. Uczestnicy nabrali pewności siebie w posługiwaniu się językiem angielskim i przekonali się, że potrafią i świetnie sobie radzą. Będziemy wracać!