W ramach obchodów Międzynarodowego Miesiąca Bibliotek Szkolnych,
11 i 12 października, gościliśmy w naszej szkole panią Annę Kucharek, pisarkę, autorkę książki „Labirynt. Gdzie chowa się to, co warto odnaleźć”.

W spotkaniu udział wzięli uczniowie klas I, II oraz III. Pani Ania na podstawie własnej pozycji, przedstawiła dzieciom etapy powstawania książki oraz ukazała zalety czytania. Na zakończenie opowiedziała dzieciom w kilku słowach o swojej książce, której  historia dzieje się w świecie skrzatów, a główny bohater pokonuje labirynt, przez co staje się znacznie bogatszy w doświadczenia i może wyruszyć między ludzi….
Co to jednak oznacza… niech pozostanie tajemnicą, którą odkryjecie na  kolejnych stronach  opowieści, którą możecie również wypożyczyć w naszej bibliotece szkolnej.

Uczniowie nie tylko słuchali z uwagą, ale aktywnie uczestniczyli w spotkaniu i chętnie zadawali pytania, mogli również zakupić książki pisarki z dedykacją i jej autografem.

Bardzo dziękujemy za odwiedzenie naszej szkoły!