Uczniowie naszej szkoły wzięli udział w akcji – Klub Pożeraczy Książek”, która była częścią Ogólnopolskiego Programu dla Bibliotek „Biblioteka – dobre miejsce dla człowieka”. Każdy uczestnik musiał przeczytać pięć książek i wziąć udział w dwóch wyzwaniach. Pożeraczami książek zostali: Zofia Wesołowska, Iga Łuczak, Zofia Bogulewska, Pasiak Marianna, Aleksander Chudzia, Jan Kozakiewicz, Alicja Szot, Maja Białecka, Lena Bartczak, Oliwia Kozak, Michał Sendak, Amelia Cieślikowska, Małgorzata Hanc, Piotr Bednarek, Szymon Grzelak, Jakub Kordas, Michał Lipnicki.

Nagrody książkowe otrzymały trzy osoby biorące udział w akcji. Osoby wylosowane to: Iga Łuczak (2a), Jan Kozakiewicz (3a), Lena Bartczak (3b).

Dziękuję wszystkim uczestnikom za zaangażowanie w akcję.