Dnia 23 stycznia 2019 roku odbył się w szkole Konkurs Kolęd i Pastorałek dla klas I – IV. Jego celem była popularyzacja kolęd i pastorałek, uwrażliwienie na ich piękno poprzez ukazanie ich różnorodności oraz promocja młodych talentów. Do konkursu przystąpiło 22 uczniów. Uczestnicy grali na instrumentach, śpiewali z wykorzystaniem podkładów muzycznych bądź a’cappella,. W konkursie nagrodzono następujących uczniów: pierwsze miejsca równorzędne otrzymali Lena Bilicka, Aleksandra Teodorczyk, Julia Bartnikowska, Adlelajda Szulc, Julila Glajcher. Drugie miejsca równorzędne otrzymali: Sebastian Bąk, Julia Nicińska, Lena Nicińska. Trzecie miejsce zajął Michał Lipnicki. Każdy z uczestników otrzymał dyplom za udział w konkursie i upominek. Wszystkim wokalistom i instrumentalistom serdecznie gratulujemy. Zachęcamy uczniów do udziału w kolejnych szkolnych konkursach.