Dnia 23 maja 2019 roku w naszej szkole odbył się finał już XI edycji Wojewódzkiego Konkursu Szaradziarskiego „ŁAMIGŁÓWKI MĄDREJ GŁÓWKI”.

Konkurs został zorganizowany we współpracy z Wojewódzkim Ośrodkiem Doskonalenia Nauczycieli w Łodzi.

Patronat nad konkursem objął ŁÓDZKI KLUB SZARADZISTÓW „ALFA” , RADA OSIEDLA ZARZEW oraz ŁÓDZKIE STOWARZYSZENIE POMOCY SZKOLE, którzy ufundowali nagrody dla zwycięzców. Sponsorami nagród byli również GRANNA.

W finale rywalizowały ze sobą dwuosobowe drużyny z siedmiu szkół:

SP 12, SP 36, SP 83, SP 149, SP 162, SP 174, SP 193.

Każda z drużyn rozwiązywała zadania, które oceniała komisja konkursowa w składzie :

p. Bogusława Rajska – konsultant Wojewódzkiego Ośrodka Doskonalenia Nauczycieli,

p. Wanda Jaruga – zastępca przewodniczącego Rady Osiedla Zarzew

p. Michał Gargól – członek Łódzkiego Klubu Szaradzistów „Alfa”, pięciokrotny

Szaradziarski Mistrz Polski

p.Ewa Miłkowska – dyrektor biura Łódzkiego Stowarzyszenie Pomocy Szkole

p. Jan Bodo Kaftański -przedstawiciel Łódzkiego Stowarzyszenie Pomocy Szkole.

Po zaciętej rywalizacji komisja konkursowa wyłoniła zwycięzców:

I miejsce – Szkoła Podstawowa nr 12

II miejsce – Szkoła Podstawowa nr 149

III miejsce – Szkoła Podstawowa nr 174

IV miejsce – Szkoła Podstawowa nr 193

Następnie po części artystycznej przygotowanej przez p. Magdalenę Stępień – Budkę i p. Joannę Sieradzką wszyscy uczestnicy konkursu otrzymali nagrody oraz dyplomy.

Dziękujemy sponsorom za ufundowanie nagród!

Gratulujemy zwycięzcom i do zobaczenia za rok!

Dziękujemy wszystkim, którzy pomagali przy organizacji imprezy, a w szczególności :

p. Magdalenie Stępień-Budce, p. Joannie Sieradzkiej, p. Krzysztofowi Gadułce, p. Mariuszowi Pokorze, p., Michałowi Płóciennikowi, p. Paulinie Pokorskiej, p. Aleksandrze Wilkos, p.Markowi Ignatowskiemu, Maciejowi Piątkiewiczowi.

Organizatorzy:

Marzanna Gąsieniec, Grażyna Jarmołowska, Emilia Sikora