W lutym oraz w marcu 2023 r. nasza szkoła w sposób bardzo aktywny uczestniczyła w akcjach związanych z DBI (Dniem Bezpiecznego Internetu).
Uczniowie uczestniczyli w lekcjach tematycznych poświęconych bezpieczeństwu w sieci.

Pod koniec lutego na terenie szkoły odbył się happening, w który zaangażowani byli reprezentanci wszystkich klas IV-VIII. Uczniowie protestowali przeciwko różnym formom hejtu zamieszczanym
w Internecie. Prezentowali plakaty oraz banery z wszelkimi hasłami w języku polskim i ukraińskim.
Akcja cieszyła się dużym zainteresowaniem i zaangażowaniem ze strony wszystkich uczniów.

W marcu klasy IV przygotowały plakaty konkursowe a klasy VII i VIII prezentacje multimedialne, które przedstawiane były w młodszych klasach. Wyniki konkursu na najciekawszy plakat i najciekawszą prezentację już w krótce!
Klasa 8A przygotowała quiz, który może być wykorzystany w przyszłości jako materiał konkursowy lub edukacyjny.

Dziękujemy całej społeczności szkolnej za włączenie się we wszystkie akcje!!!